Změna designu – změna blogu

Čtvrtek, Prosinec 27, 2012

Vždy když jsem změnil design blogu, tak jsem měl novou vizi kudy chci blog vést. Naposledy to bylo relativně nedávno a napsal jsem článek restart tohoto blogu. Většinou mi to nevydrželo, protože jsem neměl chuť držet se zavedeného tématu a nakonec to dopadlo tak, že jsem přestal psát úplně. Nyní jsem změnil design blogu znovu avšak ani ne proto, že bych chtěl opět měnit kurz ale spíš jako takové potvrzení toho co jsem psal naposledy.

Stále chci psát o tom co mě napadne. Nemít žádné téma a jen se zamýšlet a filozofovat. Někteří z vás možná čtete i můj další blog inwebstor.bronzi.cz. Můj poslední článek nesl název Jak jsem ztratil motivaci cokoli dělat. Pokud jste jej nečetli, pak vám jej doporučuji, protože zde na něj chci navázat.

Zmínil jsem se tam o tom, že poslední dobou nějak nevím co bych měl dělat dál. Na blogu inwebstor píšu jen o své práci avšak tento článek se netýká jen mé práce ale hlavně změny mého životního stylu. Zhruba od poloviny doby mého středoškolského studia trávím velkou část svého života u PC. Počítač pro mě není jen nástroj ale dalo by se říct že virtuální svět je pro mě začal stávat důležitějším než ten svět skutečný.

Nyní chci změnit svůj životní přístup. Chci aby se počítač stal opět jen mým nástrojem a ne mým světem. Na první pohled se to snadno řekne avšak těžko se něco takového udělá. Mým životním motem však je „Všechno jde, když se chce“ neboli také rád používám „Tam kde je vůle, tam jde cokoli“. Proto také vím, že je to možné a také vím, že to dokážu.

Nejsem žádný zastánce novoročních předsevzetí, proto na Nový rok čekat rozhodně nebudu. Mé další životní moto je, že pokud chceš něco změnit, tak nejlepší čas je právě teď. A toho se budu také držet. Vypínám počítač a jdu si zalétat s helikoptérou co jsem dostal na Vánoce :-) .

Napsat komentář