Vzhůru za moderním webem a rekonstrukce Bronzi.cz

Pondělí, Květen 7, 2012

Právě dnes jsem uvedl do provozu mou novou verzi homepage domény bronzi.cz. Současně s tím se také váže několik změn, které jsem se rozhodl provést.

Nový design

Už jen proto, že stará verze byla strašná až otřesná, tak jsem se rozhodl, že vymyslím něco lepšího, něco zajímavějšího a něco co by mě také vystihovalo. Už jsem se nechtěl držet hesla, že kovářova kobyla chodí bosa. Přestože nejsem žádný designér, tak jsem tuto úvodku vytvořil zcela sám a jsem na sebe hrdý :-) . Je na ní v přehledné formě vše co je potřeba. Hlavně se jedná o rozcestník na mé další weby a také je zde něco málo o mé maličkosti.

Změna struktury na bronzi.cz

Spolu se změnou designu se nese také změna struktury. Koupil jsem novou doménu webcoder.cz, na kterou jsem přenesl mou nabídku na vytváření webových stránek. Tím se mi také uvolnila subdoména tvorba-webu.bronzi.cz, kde nově budu psát články o vytváření webových stránek a o všem co se toho týká. Současně s tím jsem na tuto adresu přenesl všechny články z tohoto blogu, které se tvorby webu přímo týkají a odkazy přesměrovávám na nový web. Starý obsah z této domény zanikl. Stejně jej nikdo nečetl. Nicméně na této subdoméně jsou pěkné ranky tak proto jsem jí chtěl také využít.

Tento blog se tímto stává místem, kde budu psát různé své myšlenky, nápady, názory a zamyšlení. A také vše co se mi jinam nevleze.

Díky tomu také bude obsah každého blogu tématicky jasně daný tak jak jsem to vždycky chtěla ale nikdy jsem neměl čas na provedení.

Více na www.bronzi.cz.

3 Comments

 1. Turek napsal:

  Pěkné příjemné. Jen nevím zdali je problém jen v mé opeře, ale nahoře mám nenastylované odkazy na tvé stránky, trochu to ruší. Držím palce v blogování.

  1. admin napsal:

   Jo tak na tu horní lištu jsem pozapomněl. Nemá tam být vůbec :-)

 2. Turek napsal:

  A ještě jsem si všiml drobnosti, ale pro mě to třeba drobnost není. Na úvodní stránce nevidíš počet komentářů u článků. Tím pádem nevíš, nevím zdali někdo někde něco komentoval pokud nerozkliknu článek.

Napsat komentář