Kecteni.cz

Čtvrtek, Září 1, 2011

Náhled webu Kecteni.cz

Web kecteni.cz je velký RSS agregátor článků z celého internetu setřízený do přehledných kategorií, kde je možné se registrovat a sledovat pouze články z vybraných zdrojů. Jednotlivé články je možné doporučit ostatním uživatelům systému. Doporučené články, se pak zobrazí na veřejné stránce, je možné je otagovat a ostatní uživatelé je mohou sledovat. Mé doporučené články můžete nalézt na adrese http://uzivatele.kecteni.cz/28-bronzi.

Na webu je také možné vytvářet samostatné stránky jako je například Filmzone a umožnit tak komukoli sledovat články, které mají společné téma. Tyto stránky také může sledovat každý registrovaný uživatel a zobrazí se tak v jeho přehledu článků.

Původní myšlenka byla vytvořit systém pro sdílení zajímavách článků mezi jednotlivými uživateli. Bohužel se mi nikdy nepodařilo dostat na web dost registrovaných uživatelů na to aby mohla být uskutečněna.

Web nechávám běžet jen proto, že se dokáže sám uživit z reklamy adsense. A má výhodu v tom, že obsahuje hodně obsahu a je zde možné umístit zpětné odkazy s různými tématy. Používám jej tak pro linkbuilding.

 

Napsat komentář