Acarnian je těsně před spuštěním

Čtvrtek, Červenec 4, 2013

acarnian_900x200_banner

Dnes je to přesně 5 měsíců co jsem napsal první příspěvek o mé plánované online hře. V té době jsem ještě ani nevěděl jak ji pojmenuji a ani jsem neměl vše do detailu promyšlené, měl jsem jen vizi. Hru jsem vymýšlel během vývoje. Teď po pěti měsících má ta vize už reálné obrysy. Hra je již nahraná na serveru a zbývají poslední úpravy před otevřením. Najdete ji na adrese acarnian.cz. Zatím jsou ještě registrace uzavřené ale všichni zájemci si mohou pročíst nápovědu nebo se registrovat na fórum a diskutovat a udělat si tak o hře obrázek.

Už chybí nastavit jen některé herní parametry a dodělat poslední střípky grafiky. Pak sepsat popisy k tutorialu  a vytvořit texty ke generovaným výpravám pro hrdiny. Což je práce snad jen tak na týden, takže spuštění vidím na polovinu července.  Buď rovnou v pátek 15.7 nebo někdy během víkendu.

Všem co se účastnili „předregistrace“ a zanechali na webu svůj email děkuji. A protože vás nebylo moc, tak jsem se rozhodl, že vám dám do startu 100 zlatých. Za ty je možné pořídit si prémiový účet a jiné bonusy.

Taky děkuji všem testerům. Pro zvědavce. Testovací verze běžela na adrese strategie.bronzi.cz. A pokud se chcete dočíst něco o tom jak vývoj probíhal, pak vás odkážu na fórum kde je něco málo informací strategie.bronzi.cz/forum/. Hra bude nakonec z této adresy odstraněna a fórum taky. Nějaké příspěvky možná přesunu na nové fórum.

To bude pro dnešek vše. Mrkněte na ACARNIAN.CZ a povězte mi co si myslíte.

One Comment

  1. Petr napsal:

    Zdravím,
    jen bych tě chtěl opravit 15.7. jak uvádíš v článku není pátek, ale pondělí. Tak že buď jsi myslel 12.7. a nebo jsi myslel pondělí.
    měj se

Napsat komentář